Narozeninové dorty

Ceny narozeninových nebo slavnostních dortů obzvláště záleží nejen na velikosti ale i na jejich pracnosti. Záleží pouze na Vás, jak náročný chcete mít dort. Pokud nás oslovíte, naším úkolem bude trefit se do těchto představ a nabídnout Vám narozeninový dort patřičné velikosti, barvy, designu a příchuti. Přijdete-li s jakýmkoliv vlastním obrázkem narozeninového dortíku, vyměníme ho za skutečný. Na narozeninové párty nemusí chybět ani naše velmi úspěšné minidezerty. Naši fotogalerii berte prosím jako malou ukázku našich možností. Řada narozeninových nebo svatebních dortů, i dětských dortů na dětská párty je tvořena exclusivními dorty, které jsou plněny ochucenými, máslovo-pudingovými krémy a zdobeny potahovým cukrem. Součástí chuťově vyváženého krému je výhradně pravé máslo. Zhotovíme slavnostní dort nejrůznější velikosti a design přizpůsobíme Vašim přáním, jak to jen bude možné. U každého dortu jsou uvedeny příchutě, ze kterých si můžete vybrat.

Když polknete, nedivte se že zamlaskáte

Všechny výrobky zde presentované jsou z naší kuchyně. Máte-li však vlastní představu, jak by měl vypadat Váš dort nebo zákusek, Vaší plnou spokojenost zajistíte osobní nebo alespoň telefonickou konzultací. Neostýchejte se nás kontaktovat. Vyjdeme Vám vstříc jak jen to bude možné.

Pokud máte dojem že konzultaci nepotřebujete, můžete si s předstihem objednat rovnou z našich www stránek. Vzhledem k sezónnosti ovoce si vyhrazujeme právo na změnu zdobení dortů a zákusků podle jeho dostupnosti, vždy však se snahou o Vaši plnou spokojenost.