Svatební dorty

Ceny svatebních nebo slavnostních dortů obzvláště záleží nejen na velikosti ale i na jejich pracnosti. Záleží pouze na Vás, jakou chcete mít svatební oslavu se vším co k tomu patří. Pokud nás oslovíte, naším úkolem bude trefit se do těch sladkých představ a nabídnout Vám svatební dort patřičné velikosti, barvy, designu a příchuti. Přijdete-li s jakýmkoliv vlastním obrázkem svatebního dortíku, vyměníme ho za skutečný. Na svatební párty nemusí chybět ani naše velmi úspěšné minidezerty. Vaše sladkosti tak ocení i ti, kteří spořádají svatební svíčkovou se šesti a u kávy si vzpomenou na svoji linii a její ladné křivky. Naši fotogalerii berte prosím jako malou ukázku našich možností. Řada svatebních dortů i dětských dortů na dětská párty je tvořena exclusivními dorty, které jsou plněny ochucenými, máslovo-pudingovými krémy a zdobeny potahovým cukrem. Součástí chuťově vyváženého krému je výhradně pravé máslo. Zhotovíme slavnostní dort nejrůznější velikosti a design přizpůsobíme Vašim přáním, jak to jen bude možné. U každého dortu jsou uvedeny příchutě, ze kterých si můžete vybrat. Luxusní svatební dort z cukrárny SENECIO může být středem Vaší slavnostní svatební tabule. Pak bude svatba určitě sladká...

Když polknete, nedivte se že zamlaskáte

Všechny výrobky zde presentované jsou z naší kuchyně. Máte-li však vlastní představu, jak by měl vypadat Váš dort nebo zákusek, Vaší plnou spokojenost zajistíte osobní nebo alespoň telefonickou konzultací. Neostýchejte se nás kontaktovat. Vyjdeme Vám vstříc jak jen to bude možné.

Pokud máte dojem že konzultaci nepotřebujete, můžete si s předstihem objednat rovnou z našich www stránek. Vzhledem k sezónnosti ovoce si vyhrazujeme právo na změnu zdobení dortů a zákusků podle jeho dostupnosti, vždy však se snahou o Vaši plnou spokojenost.